PRZYJĘCIA WESELNE

WESELE, ŚLUB, ŚLUB W PLENERZE

Wesele w Dworku Parkowym

Gwarantujemy, że ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w Waszej pamięci. Zapewniamy piękne parkowe otoczenie oraz menu dopasowane do Waszych potrzeb. Pomagamy w organizacji usług dodatkowych niezbędnych podczas przyjęcia weselnego. Współpracujemy z cukierniami, orkiestrami, dj i fotografami ślubnymi. Podczas przyjęcia weselnego szczególną uwagę zwracamy na obsługę. Nasza sala weselna zapewnia komfort przy uroczystościach do 100 osób.

Dla par planujących ślub w plenerze, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Gwarantujemy pomoc przy realizacji w najmniejszych szczegółach.  

Ślub w plenerze restauracja Dworek Parkowy

Ślub w Plenerze

Doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata, chętnie wykorzystujemy podchodząc do Państwa potrzeb indywidualnie. Dla Państwa dyspozycji jest nasz konsultant weselny, który pomoże dokonać wyboru ustawienia sali, dekoracji i menu weselnego. Organizujemy również wesela i śluby w plenerze! Zapraszamy do kontaktu.  

Galeria

Przyjęcie weselne w Parku Śląskim

Mamy przyjemność przedstawić ofertę na organizację wyjątkowego przyjęcia weselnego w Restauracji Dworek Parkowy w Parku Śląskim. Profesjonalna obsługa, wyborne dania kuchni śląskiej oraz wyjątkowa lokalizacja sprawią, że ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno Pary Młodej jak i gości weselnych.

Co zapewniamy:

  • gwarantujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie organizacji przyjęcia weselnego
  • z przyjemnością przygotujemy menu wegetariańskie i wegańskie oraz bezglutenowe
  • oferujemy klimatyzowaną salę do 100 osób
  • stoły okrągłe na weselach do 60 osób
  • bezpłatny parking dla gości
  • dekoracje kwiatowe na stołach
  • rabat 50% dla dzieci w wieku 3 – 7 lat i obsługi technicznej 
Oferta weselna

Znajdziecie nas na portalu

Wesele z Klasą

Dworek Parkowy