You are currently viewing Wigilia firmowa

Wigilia firmowa

Wigilia firmowa w Parku Śląskim

Miejsce uświetniające budowanie magii wokół wigilii firmowej jest jednym z najważniejszych elementów tego wydarzenia. Zwłaszcza jeśli towarzyszy mu oprawa osnuta wokół zaśnieżonego, bożonarodzeniowego krajobrazu. Na Śląsku doskonałym miejscem do imprezy firmowej w tym okresie jest nasza Restauracja Dworek Parkowy w Chorzowie, która posiada kompleksowe zaplecze tematyczne w tym zakresie. Nasze położenie w samym sercu Parku Śląskiego z dala od zgiełku, wśród drzew sprawi, że atmosferę świąteczną poczuje każdy z gości.

Menu wigilijne 2021

Menu wigilia firmowa Restauracja Dworek Parkowy

Dlaczego my?

Indywidualne podejście zarówno do sekcji gastronomicznej, jak i sposobu zbudowania ciepłej atmosfery dla wszystkich uczestników pozostaje trzonem wizytówki wigilii firmowych sygnowanych znakiem Restauracji Dworek Parkowy.

Najwyższy standard organizacji tak specyficznej imprezy koncentruje się na spójnym zapewnieniu wrażeń emocjonalnych, smakowych i atmosfery otwartości oraz zaufania.

Co nas wyróżnia?

Wśród bogatej gamy możliwości i ogólnego potencjału, jaki posiada Restauracja Dworek Parkowy w Chorzowie wyróżniamy się:

  • położeniem w samym sercu Parku Śląskiego
  • zorganizowanie wigilii firmowej w przytulnych rustykalnych wnętrzach naszej restauracji zapewniających swobodę i poufność
  • bezpłatnym wjazdem na teren Parku i parkingiem
  • elastycznościom w doborze menu
  • możliwością zorganizowania przyjęcia od kilku aż do ponad 100 osób
  • możliwością zamówienia cateringu, i zorganizowania imprezy w dowolnym miejscu na terenie Śląska

Dotychczasowa współpraca przy organizacji wigilii firmowych dla dużych podmiotów przedsiębiorczych i samorządowych jest najlepszą wizytówką możliwości Dworku.

Menu wigilia firmowa

Poczęstunek wigilijny przygotowywany w tym miejscu sprawia, że wydarzenia te stają się pewnego rodzaju rytuałem, a uczestnicy corocznie powracają, by na nowo odświeżyć swoje wspomnienia. Propozycje zestawów dań wigilijnych, a do tego oprawa wizualna, zdobienia świąteczne i malowniczy krajobraz w Parku Chorzowskim, jakie mają miejsce w okresie bożonarodzeniowym wzajemnie dopełniają podstawową ofertę dla firm.

Wspólne kolędowanie, pyszne jedzenie, a także grudniowa atmosfera to wręcz sacrum wigilii firmowych organizowanych na terenie Dworku, czemu nie przeszkadza nawet bardzo duża liczba uczestników imprezy. Dołącza do tego uwzględnienie co najmniej kilku obowiązkowych punktów programowych w postaci możliwości złożenia życzeń, wymiany podarunków czy przemówień kierownictwa podczas trwania eventu.

Dodatkowe możliwości 

Zdolność dopasowania się restauracji Dworek Parkowy do potrzeb audiowizualnych klienta jest niemal nieograniczona. W grę wchodzi zarówno w pełni minimalistyczny wystrój wnętrza i otoczenia obiektu, jak i znacznie bardziej rozbudowana kompozycja. Gwiazdka oraz zbliżająca się wówczas noc sylwestrowa sprzyjają składaniu sobie na wigilii firmowej wszelkich gratulacji czy życzeń sukcesów i szczególnych osiągnięć.

Komfortowa sala restauracyjna w Dworku Parkowym umożliwia włączenie do wydarzenia prezentacji multimedialnej, a nawet szczegółowo rozpisaną oprawę stołów i rozlokowanie gości.

Nowoczesna elegancja przyjęć wigilijnych organizowanych na terenie Restauracji Dworek Parkowy sprzyja poznaniu największego na Śląsku parku, a także skumulowaniu w jednym miejscu wszystkich tych pracowników, jakich warto w szczególny sposób ugościć i uhonorować.

Kameralna wigilia firmowa

Restauracja Dworek Parkowy posiada możliwość przygotowania kameralnej wigilii, na której pojawić się mogą nie tylko zasługi, ale i pożegnania odchodzących na emeryturę wieloletnich pracowników. Z myślą o tak szerokiej palecie historii niesionych przez przedsiębiorstwa przygotowujemy pakiet wyjściowy, który może ulec rozbudowaniu lub ograniczeniu przez klienta. różnorodne zestawy menu oparte są zarówno na tradycji polskiej, śląskiej, jak i indywidualnie zgłaszanych sugestiach konsumentów. Niezapomniana oprawa jest w Dworku Parkowym wspomagana przez nieustannie zdobywane doświadczenie i profesjonalne podejście do tak istotnej imprezy, jaką jest doroczna wigilia firmowa. Dodatkowo na naszych gości czeka bezpieczny i bezpłatny parking.