You are currently viewing Przymusowa przerwa – działamy na wynos!

Przymusowa przerwa – działamy na wynos!

Aktualizacja styczeń 2021

Poniedziałek 25.01.2021

Ten kto nas odwiedza ten wie że bardzo lubimy Was zaskakiwać. Tym razem na naszym barze znajdziecie przepyszny i niesamowicie aromatyczny poncz na bazie whisky bezalkoholowej i czarnej herbaty.
Mieszanka owoców oraz różnych dodatków sprawia ze nasz poncz jest na prawdę wyjątkowy, drugiego takiego nie znajdziecie!!!
 
 
UWAGA KOCHANI!!
 
Specjalnie dla Was już w sobotę i niedziele 16 i 17.01.2021 będziemy rozłożeni z kuchnią polową koło kolejki przy stadionie. Będzie czekać na Was tam nasza wyjątkowa zimowa herbata oraz przepyszna grochówka. Nasza wspaniała ekipa będzie również rozdawać ulotki. Ta ulotka upoważnia Was do odebrania 10% rabatu na grzane wino. Czy to nie wspaniałe?
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej kuchni polowej w godzinach 10-16 i restauracji, która będzie otwarta tak jak zawsze od 10 do 17.
Pozdrawiamy i czekamy na Was!!!

Aktualizacja 29.10.2020

Już od dziś będziemy dla Was otwarci od 12-16, dlatego gorąco zachęcamy do zamawiania przepysznych lunchów. Codziennie będziemy publikować menu na każdy dzień: https://www.facebook.com/DworekParkowy/

Lunch składa się z zupy oraz drugiego dania. Cena to 25 zł   

Jak wiadomo narazie nie możecie usiąść spokojnie przy naszych stolikach, dlatego od dziś wprowadzamy dowozy. Będziemy dostarczać Wam pyszne jedzenie na terenie Chorzowa, Katowic (Tysiąclecie, Centrum), Siemianowic, Świętochłowic. Koszt dostawy to 10 zł.

Oprócz tego zapraszamy Was na zimowe rozgrzewające herbatki z dodatkiem cynamonu, grzane wino, shake proteinowe. Oczywiście wszystko na wynos.
Dodatkowo przypominamy ze wprowadziliśmy dostawy.

Zamówienia przyjmujemy pod numerem telefonu: 690-510-201

Wkręćcie się w pomoc abyśmy wszyscy wspólnie przetrwali te ciężkie chwile. Zapraszamy!!!

Lunch na wynos
Przykładowe menu

Aktualizacja 23.10.2020

Kochani!
Ze względu na sytuację, która panuje jesteśmy zmuszeni zamknąć restaurację, wstępnie na dwa tygodnie. Jest nam z tego powodu niezmiernie przykro ale wierzymy że wszystko szybko wróci do normy i spotkamy się już niebawem. Będziemy na bieżąco o wszystkim Was informować.
Do zobaczenia!!!
 

Zostań w domu

Jak wiecie – my również zostaliśmy w domu!
Nie znaczy to, jednak, że w domu się nudzimy!
Wiemy, że wy również czekacie aż wszystko wróci do normy i będziecie mogli odpocząć w naszym ogródku. My również szykujemy się na to spotkanie.

  • Specjalnie dla Was przygotowujemy drinki bezalkoholowe na bazie prawdziwego wina!
  • Testujemy nowe dania
  • Przyjmujemy rezerwacje na imprezy okolicznościowe, wesela, imprezy firmowe
drinki dworek parkowy