You are currently viewing Przyjęcia dla firm

Przyjęcia dla firm

Nowoczesna elegancja na przyjęciu firmowym

Przyjęcia dla firm to nasza specjalność. Obecnie wiele kluczowych rozmów biznesowych prowadzi się poza obszarem firmy, zarówno w restauracjach, jak i innych lokalach. Dotyczy to tematycznych spotkań, które mogą zostać zorganizowane w sposób elegancki i nowoczesny, zgodnie z trendami biznesowymi na miarę XXI wieku. Idealną ku temu okazją są mniej lub bardziej sformalizowane okoliczności w zaciszu malowniczego miejsca, do którego chętnie zaprasza się współpracowników czy klientów. Takie przyjęcia firmowe pomagają przełamać lody i nawiązać bliższe relacje, a wszystkie te elementy bez problemu, w kompleksowy sposób spełnia nasza Restauracja „Dworek Parkowy”.

Motywacja zespołu pracującego nad obsługą tego typu imprez biznesowych
służy przykładem profesjonalnego podejścia do charakteru spotkań. Za pośrednictwem usługi obiektu można przekonać się o możliwościach zacieśniania relacji pomiędzy klientami, kontrahentami czy współpracownikami, co w biznesie jest ważnym elementem budowania marki i wizytówki firmowej. Wiedząc o tym – proponujemy w pełni profesjonalną organizację przyjęć dla firm oraz jej partnerów. Szeroki wachlarz eventów dla firm obejmuje w tym zakresie:

  • wigilie firmowe,
  • spotkania biznesowe,
  • konferencje biznesowe,
  • a nawet spotkania klubów biznesu.

Atmosfera kluczem do sukcesu

Wspólne, tematyczne spotkania firmowe przy wyśmienitych dobranych do okazji posiłkach są jednym z najlepszych pretekstów do nawiązywania oraz podtrzymywania kontaktów i relacji biznesowych. Proponujemy tym samym pełne wsparcie roli organizatora na każdym etapie planowania i realizacji imprezy, zaczynając od zaplecza technicznego, co do miejsca przyjęcia, zapewnienia wysublimowanych potraw i alkoholi aż po zapewnienie scenariuszy dodatkowych atrakcji.

Każde przyjęcie dla firm traktowane jest przez nas indywidualnie, z całkowitym otwarciem na nowatorskie pomysły, również te niestandardowe. Bogate doświadczenie w pracy na rzecz spotkań biznesowych, imprez dla firm z różnych sektorów rynku determinuje profesjonalnie podejście do obsług każdego rodzaju wydarzenia tego typu, niezależnie od proponowanej liczby gości.

Zobacz przykładowe MENU IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Dużo możliwości, jeszcze więcej profesjonalizmu w organizacji imprez firmowych

Sednem przygotowania przyjęć firmowych w sposób elastyczny, jednocześnie z szykiem i elegancją zorganizujemy każde przyjęcie, o charakterze spotkania czy nawet kolacji biznesowych. Nastrojowe, a jednocześnie przytulne wnętrza obiektu są znakomitym miejscem do nowoczesnej organizacji tego typu eventów. W naszej ofercie znajduje się organizacja:

Zapewniamy i obsługujemy również CATERING podczas imprez firmowych organizowanych w siedzibach firm lub w plenerze!

Zobacz nasze MENU RESTAURACYJNE

Szczególnym naszym atutem jest fakt, że posiadamy rozbudowane menu, a z drugiej strony otwarci jesteśmy na propozycje Klienta. Dysponujemy również bezpłatnym dla naszych gości parkingiem w samym sercu Parku Śląskiego. W sposób kompleksowy organizujemy mniej lub bardziej kameralne spotkania czy przyjęcia firmowe dla dużych zgrupowań. Poszczególne spotkania indywidualnie posiadają dobrany wystrój, menu, wyważony adekwatnie do minimalistycznych czy zorganizowanych z rozmachem spotkań.

Sekret tkwi w szczegółach

Spotkanie o charakterze formalnym lub nieformalnym stanowi współczesnej doskonały sposób na uświetnienie biznesowych relacji, odnosząc się też do szkolenia, warsztatów ćwiczeniowych lub okazjonalnej imprezy firmowej. Dbałość o każdy szczegół, ma za zadanie sprawić, aby goście firmowi czy też pracownicy byli zadowoleni, a samo przyjęcie wyglądało maksymalnie profesjonalnie. Kultura biznesu wymaga zaproszenia ważnych gości w atmosferze odpowiedniego rozluźnienia reprezentowanego przez wszystkich, włączając obsługę przyjęcia. Stąd też organizacja przyjęć tego rodzaju jest markową usługą Restauracji Dworek Parkowy

Przyjęcia dla firm – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU