Przyjęcia dla firm

Przyjęcia dla firm

Nowoczesna elegancja na przyjęciu firmowym

Przyjęcia dla firm to nasza specjalność. Obecnie wiele kluczowych rozmów biznesowych prowadzi się poza obszarem firmy, zarówno w restauracjach, jak i innych lokalach. Dotyczy to tematycznych spotkań, które mogą zostać zorganizowane w sposób elegancki i nowoczesny, zgodnie z trendami biznesowymi na miarę XXI wieku. Idealną ku temu okazją są mniej lub bardziej sformalizowane okoliczności w zaciszu malowniczego miejsca, do którego chętnie zaprasza się współpracowników czy klientów. Takie przyjęcia firmowe pomagają przełamać lody i nawiązać bliższe relacje, a wszystkie te elementy bez problemu, w kompleksowy sposób spełnia nasza Restauracja „Dworek Parkowy”.

Motywacja zespołu pracującego nad obsługą tego typu imprez biznesowych
służy przykładem profesjonalnego podejścia do charakteru spotkań. Za pośrednictwem usługi obiektu można przekonać się o możliwościach zacieśniania relacji pomiędzy klientami, kontrahentami czy współpracownikami, co w biznesie jest ważnym elementem budowania marki i wizytówki firmowej. Wiedząc o tym – proponujemy w pełni profesjonalną organizację przyjęć dla firm oraz jej partnerów. Szeroki wachlarz eventów dla firm obejmuje w tym zakresie:

  • wigilie firmowe,
  • spotkania biznesowe,
  • konferencje biznesowe,
  • a nawet spotkania klubów biznesu.

Atmosfera kluczem do sukcesu

Wspólne, tematyczne spotkania firmowe przy wyśmienitych dobranych do okazji posiłkach są jednym z najlepszych pretekstów do nawiązywania oraz podtrzymywania kontaktów i relacji biznesowych. Proponujemy tym samym pełne wsparcie roli organizatora na każdym etapie planowania i realizacji imprezy, zaczynając od zaplecza technicznego, co do miejsca przyjęcia, zapewnienia wysublimowanych potraw i alkoholi aż po zapewnienie scenariuszy dodatkowych atrakcji.

Każde przyjęcie dla firm traktowane jest przez nas indywidualnie, z całkowitym otwarciem na nowatorskie pomysły, również te niestandardowe. Bogate doświadczenie w pracy na rzecz spotkań biznesowych, imprez dla firm z różnych sektorów rynku determinuje profesjonalnie podejście do obsług każdego rodzaju wydarzenia tego typu, niezależnie od proponowanej liczby gości.

Zobacz przykładowe MENU IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Dużo możliwości, jeszcze więcej profesjonalizmu w organizacji imprez firmowych

Sednem przygotowania przyjęć firmowych w sposób elastyczny, jednocześnie z szykiem i elegancją zorganizujemy każde przyjęcie, o charakterze spotkania czy nawet kolacji biznesowych. Nastrojowe, a jednocześnie przytulne wnętrza obiektu są znakomitym miejscem do nowoczesnej organizacji tego typu eventów. W naszej ofercie znajduje się organizacja:

Zapewniamy i obsługujemy również CATERING podczas imprez firmowych organizowanych w siedzibach firm lub w plenerze!

Zobacz nasze MENU RESTAURACYJNE

Szczególnym naszym atutem jest fakt, że posiadamy rozbudowane menu, a z drugiej strony otwarci jesteśmy na propozycje Klienta. Dysponujemy również bezpłatnym dla naszych gości parkingiem w samym sercu Parku Śląskiego. W sposób kompleksowy organizujemy mniej lub bardziej kameralne spotkania czy przyjęcia firmowe dla dużych zgrupowań. Poszczególne spotkania indywidualnie posiadają dobrany wystrój, menu, wyważony adekwatnie do minimalistycznych czy zorganizowanych z rozmachem spotkań.

Sekret tkwi w szczegółach

Spotkanie o charakterze formalnym lub nieformalnym stanowi współczesnej doskonały sposób na uświetnienie biznesowych relacji, odnosząc się też do szkolenia, warsztatów ćwiczeniowych lub okazjonalnej imprezy firmowej. Dbałość o każdy szczegół, ma za zadanie sprawić, aby goście firmowi czy też pracownicy byli zadowoleni, a samo przyjęcie wyglądało maksymalnie profesjonalnie. Kultura biznesu wymaga zaproszenia ważnych gości w atmosferze odpowiedniego rozluźnienia reprezentowanego przez wszystkich, włączając obsługę przyjęcia. Stąd też organizacja przyjęć tego rodzaju jest markową usługą Restauracji Dworek Parkowy

Przyjęcia dla firm – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU